نایلون سه لایه

محصولات این شرکت  به دلیل دارا بودن مجوز بهداشت، مواد اولیه مرغوب و فرآیند پذیری مناسب با تکنولوژی روز دنیا توانایی رقابت بالایی را نسبت به کالای مشابه موجود در بازار را دارند. 

نایلون سه لایه

فیلم های سه لایه پلی اتیلن جهت مصارف عمومی

محصولات این شرکت  به دلیل دارا بودن مجوز بهداشت، مواد اولیه مرغوب و فرآیند پذیری مناسب با تکنولوژی روز دنیا توانایی رقابت بالایی را نسبت به کالای مشابه موجود در بازار را دارند. بعنوان مثال در بسیاری از موارد میتوانند حتی با وجود 10 الی 15 در صد ضخامت کمتر (تعداد و متراژ بیشتر در کیلوگرم ) خواص مکانیکی و مقاومت های مناسبتری را از خود نشان دهند.
محصولات این شرکت به لحاظ اختلاف ضخامت در فیلم در سطح استانداردهای جهانی بوده و میتوان فیلمی را تولید کرد که تنها 3%+- 2sigma اختلاف ضخامت در سطح دارد و این در مقایسه با فیلمهای موجود در بازار که حداقل دارای + 100% اختلاف ضخامت در سطح میباشند مزیت نسبی بزرگی محسوب میشود.
بعنوان مثال یک شرکت دارویی که محصولات خود را در یک کیسه با ضخامت 80 میکرون بسته بندی میکرد هم اکنون با استفاده از محصولات این شرکت ضخامت کیسه های مصرفی را به 68-70 میکرون تقلیل داده است و این یعنی 13 درصد صرفه جویی.
همینطور یک کارخانه تولید رب گوجه فرنگی که از فیلم 100 میکرون برای شرینگ محصولات خود استفاده میکرد هم اکنون با جایگزینی فیلم 85 میکرونی این شرکت توانسته است که 15 درصد صرفه جویی در هزینه های بسته بندی خویش نماید.
 
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
8 + 6 = ?