ساک دستی تبلیغاتی

امروزه ساک دستی تبلیغاتی به عنوان یکی از ابزارهای مهم تبلیغات محیطی برای بسیاری از صنایع، فروشگاه ها و ناشران مطرح است و میزان مصرف بالای آن در کشور نشانگر این مهم است که یک طراحی زیبا و جذاب به همراه یک ساک دستی با کیفیت مرغوب می تواند نقش مهمی را در برند سازی و معرفی محصولات تولیدی و وارداتی ایفا نماید. 

ساک دستی تبلیغاتی

امروزه ساک دستی تبلیغاتی به عنوان یکی از ابزارهای مهم تبلیغات محیطی برای بسیاری از صنایع، فروشگاه ها و ناشران مطرح است و میزان مصرف بالای آن در کشور نشانگر این مهم است که یک طراحی زیبا و جذاب به همراه یک ساک دستی با کیفیت مرغوب می تواند نقش مهمی را در برند سازی و معرفی محصولات تولیدی و وارداتی ایفا نماید. در این میان این شرکت مفتخر است که به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی انواع ساک دستی های تبلیغاتی سهم بسزایی از تامین این محصولات را به عهده دارد.

چرا محصولات این شرکت برای تبلیغات محیطی ( ساک دستی ) مناسب هستند؟

  1.       مقاومت بالا و مواد اولیه مرغوب مورد استفاده در محصولات تضمینی، برای استفاده مکرر این نوع ساک دستی ها است
  2.    براقیت بالای این محصولات موجبات جذابیت بالای اینگونه محصولات را فراهم آورده است.
  3.     قابلیت چاپ (چاپ روی نایلون) بسیار درخشان با تکنولوژی فیشراند کرکه آلمان در هشت رنگ متضمن زیبایی فوق العاده و چاپ انواع تصاویر برروی محصولات است.
  4.      خطوط پیشرفت کیسه سازی توانایی خوبی در ارائه انواع کیسه با دسته های مختلف را فراهم آورده است.
  5.     واحد طراحی و کلیشه های مورد استفاده دارای کیفیت بسیار بالا بوده و قادرند تمامی نیازهای مشتریان عزیز را تامین نمایند.
 
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
3 + 8 = ?